Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > Wiosenna akcja promocyjna Hitachi

Wiosenna akcja promocyjna Hitachi

15 Marca, 2017

21 marca 2017 roku rozpoczynamy nową akcję promocyjną, trwać będzie tradycyjnie do końca maja 2017 roku lub wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych.

W bieżącej akcji przygotowaliśmy dla Państwa blisko 80 urządzeń w różnych konfiguracjach. Jak zawsze główny nacisk kładziemy na nowe najbardziej technologicznie zaawansowane narzędzia. Wśród nowości jakie zasługują na szczególną uwagę, polecamy nową wiertarko-wkrętarkę DS18DBL2 oraz wersję z udarem DV18DBL2, urządzenia które na ostatnich targach Budma 2017 otrzymały Złoty Medal. Kolejne nowe produkty to młotowiertarki akumulatorowe DH18DBL oraz nowa seria narzędzi DGL. Promujemy naszą własną technologię silników bezszczotkowych, ale w wersji sieciowej. W obecnej promocji znalazły się młoty udarowo obrotowe DH40MEY, DH45MEY, DH52MEY, oraz nowa rodzina młotów H45MEY, H60ME oraz H60MEY. Promujemy klucze udarowe WR22SE i WR25SE oraz szlifierkę G13VE. Prezentujemy również dwie nowości, które po raz pierwszy pokazaliśmy na minionych targach Budma 2017. Jest to nowy młot wyburzeniowy H65SB3 oraz pilarka stołowa (ukośnica) C12RSH2. Zachęcamy do zakupu przecinarki spalinowej CM75EBP wraz z tarczą Sankyo. W bieżącej akcji promocyjnej kontynuujemy także akcję „Combo setów”. Zestawy te, to możliwość samodzielnego tworzenia modułowego parku narzędziowego składającego się z bazowego narzędzia oraz z dowolnie wybranego narzędzia w wersji bez akumulatorów i ładowarki. Do promocji wytypowaliśmy również klika produktów typowo sezonowych jak kosiarki i myjki wysokociśnieniowe.

Szczegóły promocji znajdują się na naszej stronie internetowej w dziale promocja, jak również w ulotce promocyjnej. Dodatkowe informacje można uzyskać także u naszych Kierowników Regionalnych oraz pracowników Działu Obsługi Klienta. W okresie trwania promocji na pozostałe produkty nie będące w ofercie promocyjnej obowiązuje cennik regularny.

Zespół Hitachi