Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > Zimowa akcja promocyjna Hitachi

Zimowa akcja promocyjna Hitachi

7 Grudnia, 2017

11 grudnia 2017 roku rozpoczynamy nową akcję promocyjną ZIMA 2017-2018, która trwać będzie tradycyjnie do końca lutego 2018 roku lub wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych.

W bieżącej akcji przygotowaliśmy dla Państwa ponownie ponad 80 urządzeń w różnych konfiguracjach. Jak zawsze główny nacisk kładziemy na nowe najbardziej technologicznie zaawansowane narzędzia. Przede wszystkim nowe akumulatorowe wiertarko wkrętarki z silnikami bezszczotkowymi serii DBSL, DBL2 jak również tańszej linii DJL wyposażonej w tańszą tradycyjną technologię silników komutatorowych.

Promujemy naszą własną technologię silników bezszczotkowych, w wersji sieciowej. W obecnej promocji znalazły się zarówno młoty udarowo obrotowe DH40MEY, DH45MEY, DH52MEY, oraz nowa rodzina młotów H45MEY, H60ME oraz H60MEY. Pokazujemy również szlifierkę G13VE. Na szczególną uwagę zasługuje pilarka stołowa C12RSH2 w różnych konfiguracjach, np. wraz ze stołem roboczym lub stołem i odkurzaczem. Aby uatrakcyjnić naszą ofertę do sporej części produktów oferujemy różnego rodzaju przydatne zarówno w pracy jak i w życiu codziennym gadżety. Są to nowoczesne kamery, rejestratory, krótkofalówki oraz alkomaty.

W obecnej akcji promocyjnej rozbudowaliśmy ofertę pakietów akumulatorów do których można dobrać dowolną liczbę (nie mniej jak dwa) urządzeń w spec. W4 czyli samo urządzenie (body). Zestawy te, to możliwość samodzielnego tworzenia modułowego parku narzędziowego opartego na bazowym zestawie akumulatorów.

Szczegóły promocji znajdują się na naszej stronie internetowej w dziale promocja, jak również w ulotce promocyjnej. Dodatkowe informacje można uzyskać także u naszych Kierowników Regionalnych oraz pracowników Działu Obsługi Klienta. W okresie trwania promocji na pozostałe produkty nie będące w ofercie promocyjnej obowiązuje cennik regularny.

Liczymy, że akcja promocyjna ZIMA 2017-2018, spotka się z Państwa uznaniem i przysporzy Państwu i Państwa Klientom oczekiwanych profitów.

Zespół Hitachi