Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > Wiosenna akcja promocyjna Hitachi

Wiosenna akcja promocyjna Hitachi

21 Marca, 2018

Z pierwszym dniem kalendarzowej wiosny rozpoczynamy nową akcję promocyjną WIOSNA 2018, która trwać będzie do końca maja 2018 roku lub wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych.

W bieżącej akcji przygotowaliśmy dla Państwa ponad 80 urządzeń w różnych konfiguracjach. Jak zawsze główny nacisk kładziemy na nowe najbardziej technologicznie zaawansowane narzędzia. Przede wszystkim nowe akumulatorowe wiertarko wkrętarki z silnikami bezszczotkowymi serii DBSL, DBL2 jak również linii DJL wyposażonej w tańszą, tradycyjną technologię silników komutatorowych. Prosimy szczególnie zwrócić uwagę na model DV18DBSL WP występujący w różnych interesujących konfiguracjach. Promujemy naszą własną technologię silników bezszczotkowych, w wersji sieciowej. W obecnej promocji znalazły się młoty udarowo obrotowe DH40MEY, DH45MEY, DH52MEY, oraz nowa rodzina młotów H45MEY, H60ME oraz H60MEY. Pokazujemy również szlifierkę G13VE. Ponownie w promocji nasz hit sprzedaży z ostatniego czasu - pilarka stołowa C12RSH2 w różnych konfiguracjach, np. wraz ze stołem roboczym lub stołem i odkurzaczem.

W akcji promocyjnej znajduje się również oferta pakietów akumulatorów do których można dobrać dowolną liczbę (nie mniej jak dwa) urządzeń w spec. W4 czyli samo urządzenie (body). Zestawy te, to możliwość samodzielnego tworzenia modułowego parku narzędziowego opartego na bazowym zestawie akumulatorów.

Zachęcamy do zapoznania się z promocyjną ofertą narzędzi Carat. Natomiast w części osprzętowej akcji promocyjnej mamy „wiosenną” ofertę na akcesoria do maszyn ogrodowych m. in.: żyłki do kos oraz łańcuchy do pilarek.

Szczegóły promocji znajdują się na naszej stronie internetowej w dziale promocja, jak również w ulotce promocyjnej. Dodatkowe informacje można uzyskać także u naszych Kierowników Regionalnych oraz pracowników Działu Obsługi Klienta. W okresie trwania promocji na pozostałe produkty nie będące w ofercie promocyjnej obowiązuje cennik regularny.