Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > Stary model pilarki CS33EB dostępny w sprzedaży internetowej

Stary model pilarki CS33EB dostępny w sprzedaży internetowej

25 Sierpnia, 2016

Szanowni Państwo,

Hitachi Power Tools Polska Sp z o.o. uznało za stosowne, aby w trybie pilnym odnieść się do sprzedaży produktu: pilarka spalinowa model CS33EB, dostępnego od pewnego czasu w mocno zaniżonej cenie sprzedaży na kilku aukcjach internetowych Allegro.

HTP w trosce o jakość oferowanych produktów, jak również właściwe relacje biznesowe z naszymi Partnerami, dokonało analizy oferowanego produktu. Chcielibyśmy jasno i stanowczo zadeklarować, że oferowany produkt w zaniżonej cenie nie pochodzi z magazynu i oficjalnej oferty HTP.

Oferowany produkt na akcjach internetowych to tzw. pierwsza, generacja modelu CS33EB w całości wycofana z oferty grupy Środkowo-Europejskiej. Wymieniony produkt obarczony był różnego rodzaju niedoskonałościami wynikającymi z tzw. pierwszego okresu produkcji. Do największych niedoskonałości tej fazy produkcji należy zaliczyć:

- gaźnik starej generacji (ryzyko wystąpienia problemów z uruchomieniem),

- brak pompki rozruchowej (ryzyko jak wyżej),

- stary typ tłumika oraz cienka warstwa izolacyjna,

- prowadnica ślizgowa stwarzająca ryzyko zatrzymania łańcucha podczas pracy

Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie opisane powyżej niedoskonałości zostały skutecznie wyeliminowane w 2 generacji produktu, zaś w naszym magazynie dostępna jest wyłącznie wersja dojrzała produkcyjnie i nie ma nic wspólnego ze wspomnianymi produktami w niezwykle niskiej cenie, oferowanymi przez sklepy z Ostrołęki czy Mińska Mazowieckiego!

Opisany produkt dostępny w sprzedaży internetowej nie posiada naszej autoryzacji jak również naszych kart gwarancyjnych. Zakup w/w produktu przez klienta ostatecznego obarczony jest ryzykiem wystąpienia nieoczekiwanych kłopotów technicznych, co przekłada się na funkcjonalność produktu i zadowolenie z użytkowania.

Zespół Hitach Power Tools Polska Sp. z o.o.