Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > Jesienna akcja promocyjna Hitachi

Jesienna akcja promocyjna Hitachi

13 Września, 2017

21 września 2017 roku rozpoczynamy nową akcję promocyjną, która trwać będzie tradycyjnie do końca listopada 2017 roku lub wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych.

W bieżącej akcji przygotowaliśmy dla Państwa ponad 80 urządzeń w różnych konfiguracjach. Jak zawsze główny nacisk kładziemy na nowe najbardziej technologicznie zaawansowane narzędzia. Wśród nowości przedstawiamy nową rodzinę wiertarko-wkrętarek z serii DBSL. Są to całkowicie nowe konstrukcje, bazujące na silnikach bezszczotkowych o mocach 70Nm dla wersji wiertarko-wkrętarki standardowej jak również wersji z udarem. Po raz kolejny w ulotce promocyjnej znajduje się seria wiertarko-wkrętarek DBL2, które na ostatnich targach Budma 2017 otrzymały Złoty Medal. Kolejne nowe produkty to młotowiertarki akumulatorowe DH18DBL zarówno w specyfikacji WP czyli z akumulatorami i w walizce systemowej jak również spec. W4 czyli samo urządzenie (body). Promujemy naszą własną technologię silników bezszczotkowych, ale w wersji sieciowej. W obecnej promocji znalazły się młoty udarowo obrotowe DH40MEY, DH45MEY, DH52MEY, oraz nowa rodzina młotów H45MEY, H60ME oraz H60MEY. Pokazujemy również szlifierkę G13VE. Prezentujemy dwie nowości, które po raz pierwszy pokazaliśmy na minionych targach Budma 2017. Jest to nowy młot wyburzeniowy H65SB3 oraz pilarka stołowa (ukośnica) C12RSH2. Zachęcamy do zakupu przecinarki spalinowej CM75EBP wraz z tarczą Sankyo. W obecnej akcji promocyjnej rozbudowaliśmy ofertę pakietów akumulatorów do których można dobrać dowolną liczbę (nie mniej jak dwa) urządzeń w spec. W4 czyli samo urządzenie (body). Zestawy te, to możliwość samodzielnego tworzenia modułowego parku narzędziowego opartego na bazowym zestawie akumulatorów.

Szczegóły promocji znajdują się na naszej stronie internetowej w dziale promocja, jak również w ulotce promocyjnej. Dodatkowe informacje można uzyskać także u naszych Kierowników Regionalnych oraz pracowników Działu Obsługi Klienta. W okresie trwania promocji na pozostałe produkty nie będące w ofercie promocyjnej obowiązuje cennik regularny.

Liczymy, że akcja promocyjna JESIEŃ 2017, spotka się z Państwa uznaniem i przysporzy Państwu i Państwa Klientom oczekiwanych profitów.

Zespół Hitachi