Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > 3-letnia bezwzględna gwarancja na akumulatory Li-iON

3-letnia bezwzględna gwarancja na akumulatory Li-iON

29 Września, 2017

Szanowni Państwo,

z olbrzymią satysfakcją przychodzi mi zaszczyt poinformowania Państwa, iż z dniem 1 września 2017 wprowadzamy nowe regulacje dotyczące gwarancji na akumulatory Li-iON.

Niezwykle różnorodna i nieustanne rozwijana oferta dostępnych wersji akumulatorów tj.:

- akumulatory z ładowarką (8 zestawów o symbolu początkowym UC18YFSL…)

- para akumulatorów (5 zestawów od numeru 336382 do 336385 oraz 338892)

- akumulatory pakowane osobno (14 wersji akumulatorów slajdowych i blokowych)

powoduje, że „internetowa rejestracja przez naszą stronę www. samych akumulatorów w programie 3 letniej gwarancji stała się wyzwaniem nie do pokonania dla użytkownika.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz w trosce o właściwy i jedno-znaczny marketingowy przekaz informacyjny z dniem 1 września 2017 wprowadzamy plomby bezpieczeństwa z nadrukowanymi miesiącami i latami 2017-2020.

W momencie sprzedaży Sprzedawca zobowiązany jest do naklejenia plomby gwarancyjnej we skazanym miejscu i trwałego oznaczenia miesiąca i roku sprzedaży. Spójność dowodu zakupu oraz karty gwarancyjnej jest nadal obowiązująca i dotychczasowe zasady gwarancyjne pozostają w mocy.

W prosty i jednoznaczny sposób Klient może się cieszyć 3 letnią bezwzględną gwarancją na akumulator. Maszyny akumulatorowe wraz z akumulatorami zarejestrowane w internetowym systemie gwarancyjnym do dnia 1 września 2017 podlegają 3-letniej gwarancji na wcześniejszych zasadach gwarancyjnych. Rejestracja gwarancyjna wszystkich maszyn Hitachi w programie 3 letniej gwarancji pozostaje bez zmian.

Obowiązek plombowania dotyczy sprzedaży samych akumulatorów jak i kompletnych urządzeń akumulatorowych od dnia 1 września 2017 i spoczywa wyłącznie na Sprzedawcy. Nadal konieczne jest poprawne wystawienie karty gwarancyjnej w przypadku maszyn akumulatorowych i pozostałych elektronarzędzi jak też maszyn spalinowych .

Dodatkowe informacje dostępne są w Dziale Obsługi Klienta oraz u Kierowników Regionalnych.

Liczymy, że decyzję o nowym programie gwarancyjnym na akumulatory Li-iON przyjmiecie Państwo z zadowoleniem i skutecznie wykorzystacie w argumentacji handlowej.

Z wyrazami szacunku

Wojciech Jagielski

Dyrektor Handlowy