Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > Konferencja Hitachi Power Tools Polska

Konferencja Hitachi Power Tools Polska

15 Lipca, 2012

W dniu 10 lipca w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” niedaleko Radomska odbyła się kolejna ogólnopolska konferencja Hitachi Power Tools Polska. Uczestniczyło w niej ponad 60 dealerów tego jednego z największych na świecie producenta elektronarzędzi.

Konferencją rozpoczęła się od przywitania wszystkich gości przez pana Pawła Krzywańskiego, prezesa Fundacji Rozwoju Karate Tradycyjnego właściciela i zarządcy Dojo. Opowiedział on o unikalności miejsca, do którego Hitachi zaprosiło tym razem swoich gości. Obszar Centrum to ponad 60 hektarów przestrzeni otoczonych lasami znajdujących się w sercu malowniczego Przedborskiego Parku Krajobrazowego. Ten wyjątkowy nawet w skali światowej obiekt zrealizowany zgodnie z kanonami architektury japońskiej, przeznaczony jest do wszechstronnego treningu różnego rodzaju japońskich sztuk walki oraz obcowania z duchem i filozofią wschodu.

 

Uczestników spotkania w imieniu Hitachi Power Tools Polska powitał dyrektor handlowy Wojciech Jagielski i przedstawił plan konferencji. W części pierwszej swoje prezentacje mieli goście  z Japonii – przedstawiciele Hitachi Koki Japonia panowie: Shigeru Fukuda, Takashi Ueda i Takafumi Ito. Przedstawili on zarówno bieżąca sytuacje na światowym rynku elektronarzędzi jaki również plany dotyczące rozwoju elektronarzędzi Hitachi. Poświęcono też dużo czasu zagadnieniom związanym z techniczną strona narzędzi Hitachi a zwłaszcza wprowadzanej właśnie do sprzedaży technologią nowych cztero amperogodzinnych baterii litowo-jonowych. Uczestnicy konferencji mieli okazję przyjrzeć się również technologii silników bezszczotkowych. Innymi nowościami zaprezentowanymi przez pana Takashi Ueda, były kosy akumulatorowe z silnikiem dyskowym oraz wkrętarki pulsacyjne nowej generacji, które za pomocą elektroniki sterują procesami wkręcania/dokręcania śrub oraz wiercenia.

Następnie Wojciech Jagielski przedstawił zmiany, jakie zaszły w firmie w ostatnim okresie czasu. Natomiast Mateusz Kaczmarski, kierownik marketingu, zaprezentował działania promocyjne mające na celu wzmocnienie wizerunku marki planowane  najbliższym czasie. Na koniec Łukasz Sadłowski nowy kierownik produktu osprzęt przedstawił nową koncepcję sprzedaży tej gamy produktów.

Na koniec konferencji wszyscy mieli okazję zapoznać się bezpośrednio z nowymi narzędziami Hitachi podczas pokazów technicznych. Podczas tej części konferencji każdy mógł przekonać się osobiście o zaletach produktów Hitachi omawianych wcześniej. Prowadzono różnego rodzaju testy na wiercenie i wkręcanie.

1 2
3 4
5 6

Konferencja zakończyła się wspólną kolacja na której wręczono okolicznościowe nagrody i wyróżnienia dla dealerów.