Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > Z Hitachi pod gwiazdami

Z Hitachi pod gwiazdami

25 Września, 2006

Kontakty z klientem ostatecznym są dla Hitachi Power Tools Polska niezwykle istotne w budowaniu wizerunku marki. Firma stara się zadbać o to, aby zarówno dealerzy jak i bezpośredni klienci byli na bieżąco informowani o nowościach wchodzących na polski rynek. Ten cel przyświeca spotkaniom, które organizowane są cyklicznie z pomocą regionalnych dystrybutorów elektronarzędzi Hitachi.

 

Firma NARZĘDZIA 2 września zaprosiła swoich Klientów wraz rodzinami na wieczorne spotkanie pod hasłem "Z Hitachi pod gwiazdami". Spółka działa w Trójmieście od roku 1997 i obecnie posiada swoje sklepy zarówno w Gdańsku jak i w pobliskiej Rumii. Jej właściciel, Józef Kisielewski, silnie związany jest z marką Hitachi i dba o to, aby Klienci na bieżąco byli informowani o asortymencie tego japońskiego koncernu.

 

Impreza "Z Hitachi pod Gwiazdami" miała miejsce w malowniczo położonym zajeździe Borodziej. Na zaproszonych gości czekały liczne atrakcje, przygotowane przez organizatorów. Wydarzenie rozpoczęto prezentacją nowości Hitachi. Na trzech stanowiskach grup narzędziowych: do drewna, betonu i cięcia blachy zainteresowani mogli sprawdzić praktyczne zastosowanie elektronarzędzi. Pierwszym narzędziem zaprezentowanym przez Mateusza Żerka z firmy Hitachi była wyrzynarka CJ110MV. Następnie przeprowadzono konkurs na najbardziej dokładne cięcie wyrzynarką. Dzięki regulowanej prędkości obrotowej i czterozakresowemu systemowi odżynania uczestnicy rywalizacji byli w stanie osiągnąć niezwykle precyzyjne wyniki. W konkursie z dużym powodzeniem uczestniczyły także panie. Następnie wszyscy zgromadzeni z zainteresowaniem obejrzeli prezentację poświęconą szlifierce kątowej G13SB3, która wyznacza nowe trendy w segmencie, ponieważ jako jedyna na rynku posiada silnik o mocy znamionowej 1300 WAT. Poza tym jej wytrzymałość jest wyższa o 66% od maszyn konkurencji. Kolejnym zaprezentowanym urządzeniem była młotowiertarka DH24DVA, która tak jak wszystkie młotowiertarki Hitachi posiada najwyższą w swojej klasie prędkość wiercenia oraz energię pojedynczego udaru. Dzięki czemu praca w funkcji podkuwania osiąga doskonałe efekty. Przekonali się o tym uczestnicy kolejnego konkursu, którzy mogli sprawdzić precyzyjność i szybkość wiercenia DH24DVA. Istotnym punktem prezentacji była pilarka sztychowa CR13VA. Jej najważniejszą zaletą jest wielofunkcyjność, a także unikalny w tym segmencie sposób przeniesienia napędu.

 

Po praktycznej części prezentacji, przyszedł czas na rozrywkę. Wśród zgromadzonych utworzyły się dwie grupy, z których jedna zacięcie walczyła o zestaw wkrętarek Hitachi DS12DVF3 w rozgrywkach piłkarzyków, zaś druga poświęciła się nauce tanga argentyńskiego. Oprawę muzyczną wieczoru zapewnił kwintet z Akademii Muzycznej z Gdańska. Wieczór ukoronowało losowanie kina domowego wśród osób, które zakupiły elektronarzędzia Hitachi. Wprawdzie zestaw był tylko jeden, to jednak firma NARZĘDZIA zadbała o to, aby nikt tego wieczoru nie wrócił do domu z pustymi rękami.