Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > Kolejne regionalne szkolenie techniczno produktowe

Kolejne regionalne szkolenie techniczno produktowe

29 Lipca, 2013

W czerwcu i lipcu tego roku zorganizowaliśmy kolejne lokalne szkolenia produktowe. Szkolenia te dedykowane są przede wszystkim pracownikom naszej sieci dealerskiej odpowiedzialnym za bezpośrednią sprzedaż, doradztwo techniczne oraz serwis.

W dniach 21 i 22 czerwca na pograniczu Warmii i Mazur w Ośrodku Szkoleniowo Konferencyjnym Łańsk odbyło się dwudniowe szkolenie dla blisko 40 przedstawicieli firm dealerskich Hitachi z północno wschodniej Polski spragnionych wiedzy technicznej. Tradycyjnie dla naszych Mazurskich szkoleń dwudniowe szkolenie zakończyło się zawodami wędkarskimi.

Natomiast na początku lipca w dniach 9 i 10 zorganizowaliśmy szkolenie dla naszej sieci dealerskiej z północnej części Polski. Szkolenie odbyło się w malowniczo położonym Lisewskim Dworze w miejscowości Lisewo na Kaszubach. W spotkaniu uczestniczyło blisko 30 przedstawicieli naszych klientów. Atrakcją szkolenia był spływ kajakowy rzeką Piaśnicą do Dębek.

Głównym zadaniem szkoleń jest przybliżenie wszystkim osobom zaangażowanym w sprzedaż bądź serwisowanie produktów Hitachi, najnowszych technologii oraz rozwiązań technicznych zastosowanych we wprowadzanych do sprzedaży produktach. Zagadnienia związane z najnowszymi produktami oraz najnowszą technologią Hitachi przedstawił Mateusz Kaczmarski kierownik marketingu w Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Dużą cześć szkoleń poświęciliśmy na przedstawienie naszej oferty dotyczącej osprzętu oraz techniki diamentowej i produktów spod marki Sankyo. Dokładne omówienie tej grupy produktów to rola Łukasza Sadłowskiego kierownika produktu ds. osprzętu. Po części teoretycznej wszyscy mieli możliwość zapoznania się z produktami w specjalnie przygotowanych strefach testowych. Aby jeszcze lepiej poznać zalety nowych rozwiązań konstrukcyjnych Hitachi zorganizowaliśmy konkursy z nagrodami polegające na pracy w drewnie naszymi narzędziami.

W najbliższym czasie zostaną zorganizowane kolejne regionalne spotkania. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem prosimy o kontakt z naszymi Kierownikami Regionalnymi.

Lisewo 3 Lisewo 4 Lisewo 5


Łańsk 1 Łańsk 2
Łańsk 3 Łańsk 4
Lisewo 1 Lisewo 2

 

Mateusz Kaczmarski