Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > Druga tura regionalnych szkoleń techniczno produktowych

Druga tura regionalnych szkoleń techniczno produktowych

25 Września, 2013

We wrześniu zorganizowaliśmy kolejną turę szkoleń produktowych. Szkolenia te dedykowane są przede wszystkim pracownikom naszej sieci dealerskiej odpowiedzialnym za bezpośrednią sprzedaż, doradztwo techniczne oraz serwis.

W pierwszych dniach września 3 i 4 w Darłowie odbyło się szkolenie dla regionu północno – zachodniego. Natomiast w drugiej połowie września w dniach 13 i 14 w Karpaczu dla regionu południowo – zachodniego Polski. Z kolei tydzień później w dniach 19 i 20 to szkolenie dla Polski południowo – wschodniej.

Tak jak na pierwszej serii szkoleń głównym ich zadaniem  jest przybliżenie wszystkim osobom zaangażowanym w sprzedaż bądź serwisowanie produktów Hitachi, najnowszych technologii oraz rozwiązań technicznych zastosowanych we wprowadzanych do sprzedaży produktach. Zagadnienia związane z najnowszymi produktami oraz najnowszą technologią Hitachi przedstawił Mateusz Kaczmarski kierownik marketingu w Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Dużą cześć szkoleń poświęciliśmy na przedstawienie naszej oferty dotyczącej osprzętu oraz techniki diamentowej i produktów spod marki Sankyo. Dokładne omówienie tej grupy produktów to rola Łukasza Sadłowskiego kierownika produktu ds. osprzętu. Po części teoretycznej wszyscy mieli możliwość zapoznania się z produktami w specjalnie przygotowanych strefach testowych. Aby jeszcze lepiej poznać zalety nowych rozwiązań konstrukcyjnych Hitachi zorganizowaliśmy konkursy z nagrodami polegające na pracy w drewnie naszymi narzędziami.

W najbliższym czasie zostaną zorganizowane kolejne regionalne spotkania. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem prosimy o kontakt z naszymi Kierownikami Regionalnymi.

W załączeniu relacja fotograficzna.

darlowo 1 darlowo 2
karpacz 1 karpacz 2
karpacz 3 karpacz 4
koninki 1 koninki 2

 

Mateusz Kaczmarski