Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > Regionalne szkolenie techniczno produktowe.

Regionalne szkolenie techniczno produktowe.

7 Lipca, 2014

Tradycyjnie już na przełomie wiosny i lata Hitachi Power Tools Polska zorganizowało cykl szkoleń produktowych w różnych regionach kraju. Szkolenia te dedykowane są przede wszystkim pracownikom naszej sieci dealerskiej odpowiedzialnym za bezpośrednią sprzedaż, doradztwo techniczne oraz serwis.

Na początku czerwca w Lisewie na pomorzu zorganizowaliśmy pierwsze tegoroczne spotkanie. Skierowane było ono głównie do naszych klientów z regionu Polski północnej. Tydzień później spotkaliśmy się z naszymi klientami w Mardkach na Mazurach. Tradycyjnie dla naszych Mazurskich szkoleń dwudniowe szkolenie zakończyło się zawodami wędkarskimi.

Natomiast końcówka czerwca to spotkanie zorganizowane dla klientów z Polski południowo zachodnie. Tak jak w roku ubiegłym taki i w tym spotkaliśmy się w hotelu Greno w Karpaczu.

Głównym zadaniem szkoleń jest przybliżenie wszystkim osobom zaangażowanym w sprzedaż bądź serwisowanie produktów Hitachi, najnowszych technologii oraz rozwiązań technicznych zastosowanych we wprowadzanych do sprzedaży produktach. W tym roku przede wszystkim położyliśmy bardzo duży nacisk na nową linię produktów w naszej ofercie a mianowicie produkty marki CARAT.

LD1 LD2

Zagadnienia związane z najnowszymi produktami oraz najnowszą technologią Hitachi przedstawił Mateusz Kaczmarski kierownik marketingu w Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Dokładne omówienie techniki diamentowej i produktów marki CARAT to rola Łukasza Sadłowskiego kierownika produktu ds. osprzętu. Gościliśmy także pana Pascala Michela firmy Carat, który swoja wiedzą i doświadczeniem pomagł nam w prezentacji urządzeń marki CARAT. Po części teoretycznej wszyscy mieli możliwość zapoznania się z produktami w specjalnie przygotowanych strefach testowych. Aby jeszcze lepiej poznać zalety nowych rozwiązań konstrukcyjnych Hitachi oraz CARAT zorganizowaliśmy konkursy z nagrodami polegające na pracy z naszymi narzędziami.

Maradki 1 Maradki 2

Przed nami jeszcze jesienne spotkania techniczne na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem prosimy o kontakt z naszymi Kierownikami Regionalnymi.